İngiliz Sakal ModeliSakal denilince; bir erkeğin dikkat çekebileceği kendine özgü bir imaj yaratması akla geliyor. Bayanlar arasında nasıl ki, saç şekli, modeli, bakımı çok önemli ise, beyler içinde sakal konusu aynı ehemmiyeti taşımaktadır. Tabi ki her erkek sakal bırakacak ya da sakaldan hoşlanacak diye bir kaide yoktur.

Asil Ruhunu İngiliz Sakalı İle Ön Plana Çıkar!

Kimi sever, kimi sevmez fakat neticede her erkeğin yaradılış gereği istese de istemese de sakalları zaten var oluşlarında vardır. Sakalı imaj olarak kullanmak isteyen kişilerin zevk ve tercihlerine göre değişmektedir.

İngiliz Sakal Modeli

Günümüzde moda akımına kapılıp, birçok model de sakal bırakan beyler olduğu gibi, ünlüler arasında da yaygın bir akımdır sakallı erkek imajı ve bu modellerden yaygın olarak moda rüzgârına katılan İngiliz sakal modeli; özellikle yabancı ve Türk ünlüler tarafından haylice kullanılan bir sakal modelidir. Ünlü erkeklerin öncülük ettiği bu model, modern erkek imajını vermekte ve dikkatleri üzerine çekmektedir. İngiliz asaletini ruhlarında hissedip, asil erkek görüntüsünde olmak isteyen beyler için en tercih edilesi modeldir.