Kıvanç Tatlıtuğ Sakal ModeliErkekler içi saç stili kadar sakal modeli de önemlidir. Saç ve sakalda uygulanan modeller kişiye bambaşka bir tarz yaratır. Özellikle içinde bulunduğumuz dönemde, erkekler için tam anlamıyla bir değişim gerçekleşmiştir.

Kıvanç Tatlıtuğ Sakal Modeli

Kirli sakal modasının yerini gür sakal ve bıyıklar almıştır. Gür sakal ve bıyık modası 2014 yılında başlamış, erkeklere daha erkeksi ve çekici bir hava katmıştır. Bu moda Türk erkeğinin tarzına da daha çok yakışmıştır. Genç kızların sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ da bu modaya uyan değerli sanatçılarımızdan biri…

Kıvanç Tatlıtuğ Sakal Modeli

Sakal ve bıyıktan hoşlanmayan kadınlar için bile Kıvanç Tatlıtuğ sakal modeli, sakalı sevdirmiştir. Bu sakal modeli yeni bir akım başlatmış, hem kadınların hem de erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Son derece erkeksi bir görünüm veren model, geriye doğru taranmış saçlar, gür kaş ve bıyık ile gür sakal ile farklı bir imaj yaratmanızı sağlayacaktır. Yeni imajınız sizin ve çevrenizdekilerin tam not vereceği, aynı zamanda modaya uygun, modern ve erkeksi tarzı ile vazgeçilmeziniz olacaktır. Sakal stiliniz ile siz de idol olabilirsiniz.