Kategoriler
Sakal Modelleri

Esmer Erkek İçin Kirli Sakal

Kadınların en çok beğendiği Esmer Erkek İçin Kirli Sakal modelleri nelerdir? Yüz şekline hangi Esmer Erkek İçin Kirli Sakal modeli yakışır? Trend Esmer Erkek İçin Kirli Sakal Modelleri nelerdir?

Esmer Erkek İçin Kirli Sakal

Esmer Erkek İçin Kirli Sakal uzun zamandır popüler bir tarzdır. Kadınlar için güzel görünmek neyi ifade ediyor ise erkekler için aynı şeyi ifade etmektedir. Erkeklerin de kendi bakımlarına ve imajlarına önem verdikleri bir dönemde yaşanılmaktadır. Erkek bakımı deyince de ilk akla gelen saç ve sakal olmaktadır.

esmer erkek kirli sakal

Yüz tipine yakışacak sakal modeline seçmek çok önemlidir. Günümüzde artık çok farklı tarz ve modeller de sakal çeşitleri yapılmaktadır. Erkeklerin kendi yüzlerine gidebilecek sakal modellerini bulması ile daha yakışıklı ve çekici bir görünüm elde edilmektedir.

esmer erkek kirli sakal

Kirli sakal, hafif sakal, top sakal ve kaba sakal çeşitler haricinde kendine göre farklı şekiller de verebilmektedir. Erkekleri karizmatik ve çekici gösteren sakal türü kirli sakaldır ve bu sakal modeli aynı zamanda esmer erkek sakal modeli olmaktadır. Her erkeğe yakışabilecek olan bu sakal türünü bırakabilmek için sakallarda ters çıkış ve seyrek yer olmaması gerekmektedir, aksi halde güzel görünüm verememektedir.

esmer erkek kirli sakal

Her yaştan erkeğin bırakabileceği kirli sakal için 3 veya 4 gün yeterli olmaktadır. Kirli sakal bırakıldığında boyundaki kılların temizlenmesi ile daha hoş bir görünüm elde edilmektedir. Bizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.

“Esmer Erkek İçin Kirli Sakal” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir