Kategoriler
Sakal Modelleri

Keçi Sakalı Modelleri

Keçi Sakalı Modelleri Türklerin kullandığı sakal modellerinden olan bu model doğru kullanılmadığında yüzümüzü uzun gösterebiliyor. Öyle ki bu sakal tipi doğru kullanılmadığı takdirde sakalınızın yüzünüzden daha çok dikkat çekmesine sebep olabiliyor

Keçi Sakalı Modelleri

Keçi Sakalı Modelleri Türklerin kullandığı sakal modellerinden olan bu model doğru kullanılmadığında yüzümüzü uzun gösterebiliyor. Öyle ki bu sakal tipi doğru kullanılmadığı takdirde sakalınızın yüzünüzden daha çok dikkat çekmesine sebep olabiliyor.

Aynı zamanda en çok anne babaların dikkatini çekip pek de hoşlanmadıkları bir model olup olumsuz tepkilere maruz kalınan sakal tipidir. Peki, nedir bu Keçi sakalı. Bu model çenenin hemen üstünde bırakılan bir tutam sakaldan oluşur. Doğru kullanılmadığı takdirde tepkilerin yoğunlaştığı bir sakal tipidir. Doğru kullanmak için ise uzmanlar bir öneride bulunuyor. Sakalın göz irislerinin ötesine geçilmesinden sakınılması halinde daha sağlıklı bir görünüm elde edilebilir ve bu sakalın olumsuz eleştirilerinden de kurtulabilirsiniz.

Keçi Sakalı Modelleri
Keçi Sakalı Modelleri

Aslında bu model doğru kullanıldığında yüzün ince görünmesini sağlayacak ve yüzünüzde simetrik bir hava yaratarak daha hoş bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. Öyle ki hoş duruşundan dolayı birçok erkeğin vazgeçemediği bir aksesuar olmuştur. Keçisakalı doğru kullanıldığı takdirde sizi stil sahibi yapabilme özelliğine sahip bir modeldir. Doğru bir kesim ile stil sahibi olmak da mümkün iken yanlış bir kesim ile gerçekten keçiyi de anımsatabilirsiniz. Diğer Sakal Modellerine https://www.sakalmodelleri.com/sakal-modelleri/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

“Keçi Sakalı Modelleri” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir