Kategoriler
Sakal Modelleri

Günümüzdeki İlginç Sakal Modelleri

İlginç Sakal Modelleri

İlginç Sakal Modelleri günümüzde bir çok erkeğin ilgisini çekmiştir. Bazı erkekler iş hayatları gereği sadece sinekkaydı tıraş olmayı, bir süre sonra yaşam tarzları olarak benimsese de özellikle kendi işi olan erkekler için sakal şekilleri önemli bir uğraş haline gelebiliyor.

Sakallarına çeşitli bakım yapan ve ilginç sakal modeli seven erkeklerin bazıları kuaförlerde bu modelleri yaptırırken, bazıları ise kendi becerilerini kullanıyor. Tabi bu ilginç modeller çevrelerindeki kişilerinde ilgi odağı haline geliyor. Ondan görüp aynı modeli uygulamak isteyenler olurken, sakalı sayesinde daha fazla tanınabilme olanağına sahip olanlarda çıkabiliyor.

ilginç Sakal Modelleri

Bayanların saç modelleri ile uğraşması ve ortaya değişik şekiller çıkartması gibi erkeklerde çeşitli modeller oluşturup, kendi tarzlarını yaratabiliyorlar. Bu sakal modelleri bazı yerlerde sakalı sadece biraz kısaltmakla ve bazı yerlerde tamamen kazımakla oluşturulabiliyor. Hatta geleneksel olarak ilgini sakal şekillerine dair yarışmalar dahi düzenlenebiliyor.

Bu yarışmalarda günlük hayatta karşılaşamayacağınız ilginçlikte sakallar sergileniyor. Sprey kullanarak şekil verilmiş sakallar ve örülerek modelleştirilmiş sakallara rastlamak bu tür yarışmalarda mümkün olabiliyor. Dünyanın her yerinde bu akıma katılan kişiler bulunuyor.

ilginç Sakal Modelleri
ilginç Sakal Modelleri

İspanyol Sakal Modeli

İspanyol ateşini ruhlarında hisseden, enerji dolu beylerin tercih ettikleri sakal modelinin moda olmasın da ünlü futbolcu Arda Turan’ın öncülük ettiğini söyleyebiliriz. İspanyol basınında da çokça yer alan ve ses getiren Arda, yeni sakalları ile İspanyolların beğeni ve hayranlığını bir kez daha kazanmıştır.

Ünlü futbolcu Arda Turan‘ın hayran kitlesinin yoğunluğunu bilmeyen yoktur. Her an takipte olan erkek fanları, imaj konusunda da her yaptığını kendilerine örnek alarak uygulamaktadırlar. Yeni trend olan İspanyol sakal modeli ile erkeklerde sakaldan hoşlanan bayanları etkilemek adına yapılan tarz yarışı arasına girmiştir.

Birçok kuaför; erkek müşterilerinden, İspanyol kesimi modeli talebi almaktadırlar. Tarzını konuşturmak isteyen beyler hafif kaba sakalı andıran bu model ile dikkati üzerlerine toplamaktadırlar. Ateşli dansçı ruhları ile tanınan İspanyollar, anlaşılan sakal modellerinde de aynı tarzı yansıtmaktadırlar.

Cesur ve dinamik erkeklerin sakal modasında imajını yenilemeyi seven erkeklerin kullanacakları bu model ile kim bilir belki de bir Arda Turan olabilirler ve karşı cinslerini etkilemekte başarılı olabilirler.

Karizmatik Erkeklerin Seçimi Fantezi Sakal Modeli

Yüzünüzün tipine, şekline göre değişiklik göstererek seçim yapabilirsiniz. Sakal çeşitleri olarak çember sakal, jön sakal, hafif sakal, kirli sakal, top sakal, keçi sakal, kaba sakal, Napolyon sakal, smokin sakal, kesiş sakal, çene sakalı gibi birçok modeli bulunmaktadır.

En çok tercih edilen modeller arasında fantezi sakal uzun favoriler kulakların üst tarafından aşağıya doğru sarkar ve ince bıyıkların alt tarafına saklanan sakallar görüntü olarak erkeğin klasik ve bakımlı durmasını sağlar. Saç ve sakal tıraşı erkeğin tüm kişiliğini ortaya çıkartmaktadır.

Uzun ve köşeli bir yüze sahipseniz, özellikle çene kemikleriniz suratınıza üçgen bir ifade veriyorsa bu sakal size an çok yakışacak modeller arasında olandır. Kişiliğinizde karizmatik ve sert bir ifade göstergesi kullanacağınız fantezi sakallarınız, sizi bir o kadar da çekici gösterecektir. Sakalı sadece yüzünüze göre değil yaptığınız işe, bulunduğunuz ortama, yaşadığınız hayata göre de seçmeniz gerekmektedir.

Mesleğinize uygun olmayan ya da kişiliğinizden uzak olan bir surat ifadesine sahip olmak farklı bir kişiliğe bürünmenizi ve sizin farklı biri olarak görünmenize neden olacaktır.