Kategoriler
Sakal Modelleri

Popüler Jön Sakal Modelleri

Jön Sakal Modelleri

Jön Sakal Modelleri döneme göre çeşitlilik gösterebilir. Günümüzde git gide artan bir sakal popülasyonu var ve insanlar yüzlerine uyabilecek en iyi sakal çeşidini aramaktalar. Sizler için önereceğim sakal tipi ise Jön sakalı. Hemen hemen her yüze uyabilen Jön sakalı diğer bir deyişle gemici sakalı olarak da geçmektedir. Üstelik size oldukça kolay bir şekil verme imkanı sağlamaktadır.

Jön Sakalı

Favorinizden doğru bağlayarak çeneye doğru ince bir çizgi halinde hat oluşturarak çeneye kadar gelip oradan da dudak altında iki tarafı birleştirdiğinizde Jön sakalına sahip olacaksınız. Size bu konuda yardım edebilecek hassas düzelticiler sayesinde favorilerinizi ince sakalla bağlanmayacak şekilde dikkatlice düzeltmelisiniz. Favori ile sakal arasında en az 1 cm boşluk olmalıdır. İşte günümüzde jön olmak bu kadar basit aslında.

Favori jön sakalı

Sizlerde mutlaka bu sakal tipini denemelisiniz. Bu sakal tipinin fark yaratıcı özelliği ince sakaldan farklı olarak favorilere bağlanmaması. Yuvarlak yüzleri ön planda tutmaya yaran bu sakal tipi, sizler için mükemmel bir duruş yaratacaktır. Bu sakal tipinden kaçınması gereken tek kişiler uzun yüzlü kişilerdir. Bu kriterlere dikkat etmelisiniz. Farklı sakal modellerini görmek için https://www.sakalmodelleri.com/sakal-modelleri/ tıklayınız.

Popüler Jön Sakal Modelleri 2